Gwarantuję Ci przejrzyste warunki współpracy dostosowane do rodzaju powierzonych spraw. Uwzględniam Twoje potrzeby i możliwości.

Działam uczciwie. U mnie nie ma ukrytych dodatkowych kosztów.

Cena usługi prawnej zależy od stopnia skomplikowania problemu prawnego i nakładu pracy niezbędnego do rozwiązania Twojego problemu. Przed przystąpieniem do świadczenia usług uzyskasz informację na temat przedstawionego przez siebie problemu oraz kosztach związanych z prowadzeniem sprawy. Kwestie finansowe zostaną wyjaśnione na początku współpracy, a żadne koszty dodatkowe nie zaskoczą Cię w trakcie prowadzenia Twojej sprawy.

Prowadząc Twoją sprawę sądową będę działać w Twoim interesie. Postaram się też odzyskać dla Ciebie koszty procesu. Przy prowadzonych sporach sądowych podejmuję działania zmierzające do obciążenia Twojego przeciwnika procesowego kosztami prowadzonego postępowania tak, aby finalnie zwrócił Tobie koszty usługi prawnej w jak największym stopniu.

W zależności od umowy zawartej z Klientem wynagrodzenie może być wypłacone po wygraniu sprawy i ściągnięciu należności od dłużnika.

Ile kosztuje porada prawna?
Koszt porady prawnej rozpoczyna się najczęściej od kwoty 200 złotych.
Wszystko zależy od stopnia skomlikowania sprawy i ilości dokumentów, które będę musiał dla Ciebie przeanalizować.
Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się ze mną i dowiedz się ile będzie będzie kosztowała porada prawna w Twojej sprawie.
Udzielam konsultacji i porad prawnych również w trybie WIDEOKONFERENCJI - jeżeli nie masz możliwości lub czasu przyjazdu do Kancelarii. Widzimy się na ekarnie kompuera i omawiamy Twoją sprawę. To bardzo wygodne rozwiązanie.
Jesteś zainteresowany? Zadzwoń i spytaj o szczegóły!
Ile kosztuje prowadzenie sprawy sądowej?

 

Koszt prowadzenia sprawy sądowej wyceniany jest indywidualnie.
Opisz mi swój problem - dokonam bezpłatnie wyceny prowadzenia Twojej sprawy.

 

W przypadku nie podjęcia się przez Kancelarię prowadzenia sprawy Klient nie ponosi żadnych kosztów.