Gwarantujemy Ci przejrzyste warunki współpracy dostosowane do rodzaju powierzonych spraw. Uwzględniamy Twoje potrzeby i możliwości.

Działamy uczciwie. U nas nie ma ukrytych dodatkowych kosztów.

Cena usługi prawnej zależy od stopnia skomplikowania problemu prawnego i nakładu pracy niezbędnego do rozwiązania Twojego problemu. Przed przystąpieniem do świadczenia usług uzyskasz od nas informację na temat przedstawionego przez siebie problemu oraz kosztach związanych z prowadzeniem sprawy. Kwestie finansowe zostaną wyjaśnione na początku współpracy, a żadne koszty dodatkowe nie zaskoczą Cię w trakcie prowadzenia Twojej sprawy.

Prowadząc Twoją sprawę sądową będziemy działać w Twoim interesie w celu odzyskania kosztów procesu. Przy prowadzonych sporach sądowych podejmujemy działania zmierzające do obciążenia Twojego przeciwnika procesowego kosztami prowadzonego postępowania tak, aby finalnie zwrócił Tobie koszty usługi prawnej w jak największym stopniu.

W zależności od umowy zawartej z Klientem wynagrodzenie może być wypłacone po wygraniu sprawy i ściągnięciu należności od dłużnika.

Ile kosztuje porada prawna?
Koszt porady prawnej rozpoczyna się najczęściej od kwoty 100 złotych.
Jeżeli masz wątpliwości skontaktuj się na nami i dowiedz się ile będzie będzie kosztowała porada prawna w Twojej sprawie.
Ile kosztuje prowadzenie sprawy sądowej?

Koszt prowadzenia sprawy sądowej wyceniany jest indywidualnie.
Opisz nam swój problem - dokonamy bezpłatnie wyceny prowadzenia Twojej sprawy.

W przypadku nie podjęcia się przez Kancelarię prowadzenia sprawy Klient nie ponosi żadnych kosztów.